KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12175029

nr 1217 5029

Eric Hallström

(1893-1946), Sverige

Blandteknik, Stilleben, Signerad, 26x37

Eric Hallström, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1893, död 1946.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 november 2018
kl 20:05:16

Eric Hallström

Läs mer om Eric Hallström